Spotkanie dla uchodźców z Ukrainy

Spotkanie dla uchodźców z Ukrainy


W związku z trudną sytuacją za naszą wschodnią granicą, wielu Ukraińców przybyło i wciąż przybywa do Polski w poszukiwaniu schronienia.
Dla uchodźców z Ukrainy, którzy znaleźli schronienie na terenie naszej parafii w najbliższą niedzielę, 13 marca po Liturgii Św., która rozpoczyna się o godz. 9:00, odbędzie się spotkanie w sali parafialnej na plebanii w Dubinach, ul. Szkolna 2. Serdecznie zapraszamy.

Через складну ситуацію за нашим східним кордоном багато українців приїхали і приїжджають до Польщі в пошуках притулку.
Для біженців з України, які знайшли притулок у нашій парафії наступної неділі, 13 березня після Літургії, якa починається в 9:00 ранку, відбудеться зустріч у парафіяльній залі в Дубинах, вул. Школьна 2. Ласкаво просимо.