Zapusty chóru dziecięcego

Zapusty chóru dziecięcego


W w dniach 25 – 26. 11 odbyły się zapusty naszego chóru dziecięcego, w formie nocowania. Po krótkim przemówieniu i przywitaniu wszystkich odbyła się pierwsza część spotkania: zabawy ruchowe i dydaktyczne. Najwięcej emocji wśród dzieci wzbudziły kalambury mówione, o tematyce dotyczącej prawosławia.  Przed druga częścią chórzyści mieli możliwość zjedzenia ciepłych pizzerinek. Każdy mógł wybrać  sosy oraz dodatki. 

Czas po posiłku został wykorzystany na grę w różne planszowki oraz obejrzenie filmu animowanego. W trakcie filmu chórzyści rozłożyli śpiwory, karimaty oraz koce, na których spali.  Przed snem całość została zwieńczona wspólna modlitwa „Otcze Nasz”. Na drugi dzień wszyscy brali czynny udział w sprzątaniu salki. Po zakończonych porządkach, chórzyści wspólnie się pomodlili i zjedli śniadanie. Spotkanie dzieci miało na celu zintegrowanie grupy oraz wspólne spędzenie czasu przed postem filipowym. 

Patrycja Siemiacka

Zdjęcia