Parafialne Bractwo Młodzieży Prawosławnej

Parafialne Bractwo Młodzieży Prawosławnej


W piątek 6 września odbyło się spotkanie inauguracyjne parafialnego Bractwa Młodzieży Prawosławnej dla młodych dubińskich parafian. W cerkwi parafialnej  odsłużono molebień do patrona dzieci i młodzieży – Świętego Męczennika Młodzieńca Gabriela. Następnie w domu parafialnym odbyło się spotkanie organizacyjne.

Młody człowieku, jeżeli chciałbyś aktywnie uczestniczyć w życiu Cerkwi prawosławnej, bliżej poznać innych młodych ludzi mieszkających w okolicy, pogłębić swoją wiedzę na temat religii, historii i nie tylko, to serdecznie zapraszamy do wspólnego tworzenia naszej bractwowej rodziny.

Spotykamy się na plebanii :

  • w piątek o godz. 17.00 – młodzież starsza (szkoła średnia oraz klasy VII-VIII szkoły podstawowej)
  • w sobotę o godz. 12.00 – młodzież młodsza ( klasy III-VI szkoły podstawowej)