Pierwszy występ chóru dziecięcego

Pierwszy występ chóru dziecięcego


Dnia 24 listopada 2019r. podczas Boskiej Liturgii w naszej cerkwi parafialnej swój debiut miał chór dziecięcy pod kierunkiem pani Patrycji Siemiackiej. Nasze dzieci  od kilku tygodni przygotowywały się do tej chwili, poznając tajniki cerkiewnego śpiewu na cotygodniowych próbach, które mają miejsce w soboty w sali parafialnej. Młodzi chórzyści pięknie zaśpiewali m.in. „Hospodi pomiłuj” podczas wielkiej ektenii. Była to wzruszająca chwila nie tylko dla samych chórzystów, ale również dla zebranych rodziców i dziadków. Po nabożeństwie dzieci wraz z opiekunami udali się na poczęstunek do sali parafialnej. Proboszcz ks. Andrzej Busłowski podziękował dzieciom i rodzicom za zaangażowanie.

Wszystkim zainteresowanym przyłączeniem się do chóru dziecięcego przypominamy, że próby odbywają się w soboty o godz. 11.00 w salce parafialnej. Serdecznie zapraszamy.