Pomoc osobom dotkniętym wojną w Ukrainie

Pomoc osobom dotkniętym wojną w Ukrainie


Drodzy Bracia i Siostry
W związku z ostatnimi wydarzeniami w Ukrainie Parafia Prawosławna Zaśnięcia NMP w Dubinach z błogosławieństwa Jego Ekscelencji Pawła Biskupa Hajnowskiego organizuje zbiórkę środków finansowych i rzeczowych na pomoc dla uchodźców, którzy zostali dotknięci wojną.

LISTA POTRZEBNYCH RZECZY:
Żywność długoterminowa: konserwy, olej, cukier, makarony, mąka, kasza, ryż, płatki błyskawiczne, herbata, kawa, słodycze, mleko UHT, warzywa/owoce w puszkach, przeciery pomidorowe w kartonach, suszone owoce, orzechy, mleko modyfikowane, żywność dla dzieci
Kosmetyki i chemia: żele pod prysznic, szampony, mydła, szczoteczki i pasty do zębów, ręczniki papierowe i chusteczki, środki higieniczne dla kobiet, pampersy dla dzieci, płyny do prania, płyny do mycia naczyń, szczotki, grzebienie, gumki do włosów, zabawki i kolorowanki dla dzieci, zestawy jednorazowych talerzyków, kubków, łyżek, widelców

PROSIMY NIE PRZYNOSIĆ ODZIEŻY.

Wyżej wymienione produkty prosimy przynosić do sali parafialnej w Dubinach, ul. Szkolna 2 w następujących terminach:
sobota 5 marca, godz. 16:00-17:00
niedziela 6 marca, po Św. Liturgii do godz. 11:30
poniedziałek 7 marca – czwartek 10 marca, godz. 16:00-17:00.

Akcję pomocy można też wesprzeć przekazując darowizny na konto:
Parafia Zaśnięcia NMP w Dubinach
02 8071 0006 0008 1663 2000 0010
W tytule przelewu prosimy wpisać „Pomoc osobom dotkniętym wojną”

Za okazane wsparcie Spasi Hospodi