Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021


Dnia 27 czerwca zakończyliśmy bardzo trudny rok szkolny wspólną modlitwą w cerkwi w Dubinach. Po zakończeniu Świętej Liturgii wikariusz ks. Marek Litwiniuk odsłużył dziękczynny molebień, w którym wzięli udział uczniowie, rodzice i dziadkowie. W tym dniu była również razem z nami dyrektor Szkoły Podstawowej w Dubinach Pani Alina Ginszt. Po wspólnej modlitwie wikariusz i rodzice podziękowali dyrygentce chóru dziecięcego Pani Patrycji Siemiackiej za całoroczną pracę z naszymi najmłodszymi parafianami. Następnie matuszka Aniela Litwiniuk wręczyła wszystkim obecnym przedszkolakom i uczniom dyplomy ukończenia nauki religii prawosławnej.
Dziękuję wszystkim uczniom za wspólną pracę, rodzicom za to, że wspierają swoje dzieci i wszystkim życzę udanych i bezpiecznych wakacji.
m. Aniela Litwiniuk